Menu

pamiętnikowo-pisarski blog autorski

Ten a la blog jest miejscem gdzie niżej podpisany będzie umieszczał w (miejmy nadzieję) krótkich odstępach czasu swoje wypociny pisarskie w formie pamiętnikopodobnej lub opowiadań. Być może znajdzie się tu też miejsce na przemyślenia autora, ten nie może jednak niczego obiecać.

Spóźniony wpis, czyli o przekładaniu wszystkiego na później, i jak to Autor nie powinien mieć dostępu do yt.

theautor

Autor miał plany na dziś. Poważne plany. Plany, które obracały sie wokół nauki i czytania lektury - czyli generalnie wypełniania obowiązku szkolnego, który to, nota bene, Autora od trzech miesięcy nie obowiązuje. Ale to bez związku. Ważne jest to, że prawie niczego nie zrobił, bo Autor to parszywy leń, który woli tracić czas oglądając filmiki na Youtube zamiast przygotowywać się do matury, którą obleje, przez co nie dostanie się na studia i będzie robił w fabryce za minimalną krajową do końca dni.

To nie Autor to pisze, to poczucie winy - przejdzie (zawsze przechodzi), co nie zmienia faktu, że Autor znowu myśli o tym, jaki to jest nieodpowiedzialny, i jak to on sie od dnia następnego zmieni. Ale następnego dnia jest taki sam. Ech, najgorsze jest to, że Autor jest zbyt leniwy, by ze swoim lenistwem walczyć - to jakieś ironiczne błędne koło z którego Autor nie potrafi uciec. Ojciec Autora często mówi o rodzinnym sposobie wyganiania lenia na sosnę - czyt.ustawia się nieposłuszne dziecko pod sosną i pierze w tyłek (spokojnie, Autor nie mieszka w patologicznym domu - to wspominki ojca, a ostatni raz wyganianie lenia miało miejsce trzydzieści lat temu). Niżej podpisany czasem zastanawia się czy by to może nie pomogło - ale po chwili namysłu stwierdza że nie. Autor zna sibie samego na tyle dobrze by wiedzieć że nic to nie zmieni w jego zachowaniu - no i nie będzie że w jego domu występuje przemoc.

Ale hej, to jest blog w którym myślimy pozytywnie!! :D Autor znany jest z tego że pomaga w walce ze złym humorem!! :D A więc po tej krótkiej chwili refleksji - witaj czytelniku!! Witaj, i posłuchaj jak Autor marnuje swój czas:

  1. YouTube - to, ile czasu Autor spędził oglądając różne bzdurne filmiki, tego niek (a na pewno on sam) nie zliczy. Platforma ta już od dobrych kilku lat skutecznie odciąga go od nauki i daleko idącej produktywności.Ups?? A co to tam Autor ogląda?? O, najróżniejsze rzeczy - ostatnio głównie listy outsidexbox, i gradeA (Autor absolutnie kocha akcent tego kolesia). Często Nostalgia Criticaarhn.eu,TVGRYpl, i Gonciarza. Tak, Autor lubi popkulturę, w szczególności
  2. Gry komputerowe - czyli jedno z największych hobby Niżej podpisanego. W jakie tytuły zagrywa się on ostatnio?? Darkest Dungeon, Blood Bowl LE i 2, L.A.Noir, The Binding of Isaac... dużo tego. Autor może/pewnie/kiedyś zrobi listę ulubionych gier, doda jakies opinie i poleci kilka tytułów. Teraz zaś może powiedzieć że bardziej myśli o tym jak zdobyć więcę przyłożeń jako Podziemne Smoki (Krasnoludy - każdy ma imię po smoku z popkultury. Najbardziej Autorowi podoba się Toothless - pogromca olbrzymów) przeciwko głupim cwelfom, niż o tym jak obliczać ekstrema funkcji... JAK ON TO PODNIÓSŁ??...elven bulshit.
  3. Muzyka - chillstep i soundtracki z gier. To chyba najulubieńsze gatunki Autora - bo lubi się on odstresować słuchając muzyki, no a ten drugi gatunek zahacza o inne hobby...

Autorowi jest teraz wstyd, bo głównie z wyżej wymienionych powodów zapomniał nawet o swoim blogu, i to tydzień po jego założeniu. Autor prosi o wybaczenie, i jest gotów przyjąć mentalną chłostę dzwonkami i krzykami "shame, shame".

Autor żegna, do przeczytania, Czytelniku

© pamiętnikowo-pisarski blog autorski
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci